Wyniki rekrutacji kandydatów polskiego pochodzenia na studia artystyczne w Polsce - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wyniki rekrutacji kandydatów polskiego pochodzenia na studia artystyczne w Polsce

MKiDN opublikowało wyniki rekrutacji kandydatów polskiego pochodzenia na studia artystyczne w uczelniach nadzorowanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także wstępną informację dot. warunków finansowych, na jakich odbywać oni będą roczny kurs języka polskiego i studia pierwszego stopnia bądź jednolite studia magisterskie od roku akademickiego 2018/2019.

Kandydaci zostali zakwalifikowani na studia artystyczne oraz roczny poprzedzający kurs języka polskiego i rekomendowani do stypendium RP refundowanego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach stypendium przyznawanych w Programie stypendialnym dla Polonii. Szczegółowe informacje zawierające listę z wynikami naboru dostępne są na stronie internetowej MKiDN tutaj.

Wszystkim zakwalifikowanym kandydatom serdecznie gratulujemy!

Udostępnij