Zapraszamy do udziału w V Forum Polsko-Francuskim, które odbędzie się 19 listopada 2019 r. - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ambasada Francji w Polsce i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają na V Forum Polsko-Francuskie, które odbędzie się 19 listopada 2019 r.  Zadaniem Forum jest wzmocnienie polsko-francuskiej współpracy w dziedzinie badań i innowacji, w tym w ramach programu wymiany bilateralnej naukowców PHC Polonium. W czasie Forum będzie omawiana współpraca zespołów badawczych z przemysłem innowacyjnym oraz powstanie i rola międzynarodowych ośrodków badawczych w Europie.

Szczegółowy harmonogram spotkania można znaleźć na stronie Instytutu Francuskiego:

https://www.institutfrancais.pl/pl/evs/v-forum-nauki

W ramach polsko-francuskiego roku nauki, Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej proponuje francuskim naukowcom biorącym udział w Forum wizytę studyjną mającą na celu zaprezentowanie polskiego potencjału badawczego i możliwości współpracy. Szczegółowy program wizyty zostanie ustalony w oparciu o wyniki ankiety udostępnionej w formularzu zgłoszeniowym.  

Zgłoszenia są przyjmowane on-line do 30 września 2019 r. na stronie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSenEiwZ5Ed2d4DkYtQ2302U1FIDrMV-a6r92-_4l2V8ehDl7g/viewform

 

Udostępnij