Zapraszamy do udziału w webinarium na temat naboru wniosków w Programie Kursy Przygotowujące do Podjęcia Nauki w Polsce - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Program Kursy Przygotowujące do Podjęcia Nauki w Polsce ma na celu wspieranie promocji Polski jako kraju atrakcyjnych możliwości edukacyjnych i naukowych poprzez przygotowanie cudzoziemców do kształcenia w polskich uczelniach. Przedmiotem Programu jest zorganizowanie i przeprowadzenie kursu przygotowawczego dla cudzoziemców do podjęcia studiów  w Polsce.

Z wnioskami o udział w Programie mogą występować uczelnie publiczne i niepubliczne, które posiadają niezbędne doświadczenie oraz potencjał organizacyjny do realizacji kursów przygotowujących cudzoziemców do studiów w Polsce. 

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem do Programu zapraszamy do rejestracji udziału w webinarium informacyjnym na temat nowej oferty NAWA. Udział w spotkaniu on-line będzie doskonałą okazją na poznanie założeń Programu oraz do zadania pytań. 

Webinarium odbędzie się 14 lipca 2020 r. o godz. 10:00. Udział będzie możliwy po dokonaniu rejestracji, która będzie otwarta do 13 lipca do godz. 15:00. 

REJESTRACJA

Program webinarium:

10:00 Powitanie uczestników - Monika Tkaczyk - Kierownik Pionu Programów dla Studentów

10:15 Przedstawienie głównych założeń programu 

11:00 Dyskusja i odpowiedzi na pytania uczestników.

 

Zdjęcie wprowadzenia: ©jamesteohart - stock.adobe.com

Udostępnij