How to attract American students to Polish universities? - zapraszamy na Direct to Internationalization już 8 marca - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Direct to Internationalization - How to attract American students to Polish universities?  

34417973 1734380233341973 4109397547439620096 o

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Direct to Internationalization pt. How to attract American students to Polish universities? Konferencja jest organizowana przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej oraz Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta. W programie przewidujemy wystąpienia gości ze Stanów Zjednoczonych, oraz ekspertów ds. współpracy z USA, przedstawicieli uczelni, które mają na swoim koncie sukcesy w rozwijaniu tej współpracy.

Uczestnicy dowiedzą się miedzy innymi o współpracy polsko-amerykańskiej w obszarze nauki i szkolnictwa wyższego, oraz o narzędziach i możliwościach, jakie oferuje NAWA oraz Komisja Fulbrighta, aby tę współpracę rozwijać.

Ponadto, amerykańscy i polscy eksperci opowiedzą o tym w jaki sposób przyciągać studentów ze Stanów Zjednoczonych na pełne studia, jak nawiązać współpracę z amerykańskimi uczelniami oraz wykorzystać potencjał polskich uczelni, aby współpraca ta przynosiła jak najwięcej korzyści oraz zwiększała liczbę amerykańskich studentów w Polsce. Konferencja odbędzie się 8 marca w Warszawie, a 7 marca nastąpi jej oficjalne otwarcie połączone z bankietem organizowanym przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta z okazji 60-lecia istnienia programu Fulbrighta w Polsce. 

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: https://nawa.gov.pl/promocja-i-targi/warsztaty-i-szkolenia/cykl-direct-to-internationalization/76-direct-to-internationalization-3 

 Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

K1 logo dopuszcz wers podstawowa EN RGB 01  

Fulbright logo podstawowa

Logo StudyAbroad Horizontal

 

 

 

 

 

 

Udostępnij