Zapraszamy polskie instytucje szkolnictwa wyższego do wstępnej rejestracji do udziału w targach w Chinach - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA planuje organizację stoiska Ready, Study, GO! Poland w wydarzeniach targowych China Education Expo 2019 (https://www.chinaeducationexpo.com/english/) w Guangzhou (Kanton) 22 października oraz w Chengdu (Syczuan) 24 października 2019 r.

Dodatkowo w ramach wyjazdu będzie możliwość zaplanowania dodatkowych wydarzeń, takich jak spotkania z polskimi placówkami dyplomatycznymi, czy wizyty na uczelniach. Plany te uzależnione są od ilości zgłoszonych na wyjazd polskich instytucji szkolnictwa wyższego. Ze względów organizacyjnych, przed podjęciem zobowiązań, prosimy o wyrażenie zainteresowania wydarzeniem poprzez wstępną rejestrację, która zostaje otwarta do 16 sierpnia 2019 r.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z opiekunem wyjazdu ze strony NAWA, Michałem Kaczmarkiem z Pionu Komunikacji i Promocji (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

news rejestracja 19

Udostępnij