Zaproszenie na Dzień z Horyzontem 2020 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają na Dzień z Horyzontem 2020, który odbędzie się 4 kwietnia 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z wybranymi przykładami polskich projektów realizowanych w ramach programu Horyzont 2020 oraz możliwościami aplikowania w konkursach w latach 2019-2020. W dalszej części wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w krótkich równoległych sesjach tematycznych prowadzonych przez ekspertów KPK na temat wybranych działań w programie Horyzont 2020 i szczegółowych zasad aplikowania w otwartych konkursach. Wydarzenie jest adresowane do osób i jednostek zainteresowanych aplikowaniem do programów ramowych, ale przede wszystkim do nowych uczestników, których organizator pragnie zainteresować unijnymi grantami i zachęcić do udziału w programie Horyzont 2020. Pełna agenda spotkania dostępna jest tutaj

Warto podkreślić, że zgodnie z nowymi zasadami dotyczącymi ewaluacji jednostek naukowych punkty za udział w projektach realizowanych w ramach Programów Ramowych UE liczy się podwójnie, a w przypadku grantów ERC poczwórnie. Rejestracja na indywidualne konsultacje odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego który będzie dostępny na stronie KPK od połowy marca. Zachęcamy do uczestnictwa. 

 

Udostępnij