Zbliża się koniec naboru! Weź udział w webinarium - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zainteresowanych udziałem w programie Welcome to Poland, zapraszamy do udziału w ostatnim już webinarium informacyjnym na temat trwającego naboru nr 33/2022.

Program Welcome to Poland to spektrum wielu możliwości dla uczelni i jednostek naukowych, które chcą wyjść naprzeciw potrzebom zagranicznych studentów i międzynarodowych gości przyjeżdżających do Polski. To nie tylko centra informacyjne w postaci welcome pointów, ale również m.in. rozwijanie lub zakup aplikacji, stron www, baz danych lub systemów informatycznych przeznaczonych do realizacji celów Projektu, rozwój współpracy z absolwentami, tworzenie filmów, treści multimedialnych, szkolenia, spotkania, kontakty i działania informacyjno-promocyjne realizowane w kraju i za granicą oraz wiele innych.

Możliwość złożenia aplikacji w aktualnym naborze powoli dobiega końca. Dlatego organizujemy ostatnie już spotkanie informacyjne online, z koordynatorem programu, które pozwoli zadać pytania istotne z punktu składania wniosku.

Wydarzenie odbędzie się 19 stycznia 2023 r. (czwartek), o godz. 9:30, otworzy je dr Dawid Kostecki, Dyrektor NAWA.

Zagadnienia, które zostaną poruszone w trakcie spotkania:

  • Uprawnieni Wnioskodawcy
  • Uprawnione działania
  • Koszty kwalifikowalne i niekwalifikowane
  • Sposób przygotowania wniosku w systemie teleinformatycznym NAWA
  • Kryteria oceny wniosków

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja:

 https://tjclick.clickmeeting.com/wtp-2023/register?_gl=1

Nagranie z poprzedniego webinarium oraz odpowiedzi na częste pytania Wnioskodawców w sprawie trwającego naboru dostępne są na stronie internetowej NAWA.

Przypominamy, że termin składania wniosków o udział w Programie Welcome to Poland (2022) upływa 31 stycznia 2023 r. o godz. 15:00.

Ogłoszenie o naborze wniosków dostępne jest tutaj

Polecamy lekturę publikacji: Welcome to Poland – historie sukcesu

 

WELCOME WWW v.1

 

Udostępnij