Zniżka na udział w konferencji EAIE w Helsinkach od NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Każdej jesieni przed rozpoczęciem roku akademickiego odbywa się regularnie jedna z największych konferencji i wystaw poświęconych edukacji wyższej EAIE European Association for International Education. 31sza edycja wydarzenia pod hasłem Encompassing all voices odbędzie się w Helsinkach w Finlandii w dniach 24-27 września. Jest to unikalna okazja do nawiązywania i rozwijania kontaktów sprzyjających podnoszeniu jakości działań w zakresie szkolnictwa wyższego oraz do wymiany wiedzy i doświadczeń.

Jak co roku NAWA jest srebrnym sponsorem wydarzenia oraz organizatorem polskiego stoiska zlokalizowanego w hali expo. Pragnąc zachęcić do udziału tych przedstawicieli polskich instytucji nauki i szkolnictwa wyższego, którzy jeszcze nie brali udziału w konferencji EAIE Agencja ma dla zainteresowanych osób 15% zniżkę na udział. Jakie wymagania należy spełniać?

  • Nigdy wcześniej nie uczestniczyliście w wydarzeniu lub nie byliście na nim obecni przez ostatnie 5 lat.
  • Nie jesteście członkami organizacji EAIE.

Aby otrzymać od NAWA kod zniżkowy należy przesłać hasła, które mogłyby się pojawić na stronie Study in Poland - Ready, Study, Go Poland, aby skutecznie promować polskie szkolnictwo wyższe wśród zagranicznych studentów. Hasła należy przesłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem EAIE zniżka. Czekamy na Wasze kreatywne pomysły.

EAIE (European Association for International Education) to organizacja założona w 1989 roku i skupiająca obecnie ponad 3000 członków - jest w czołówce największych na świecie organizacji pozarządowych działających w obszarze edukacji, w szczególności zaś w szkolnictwie wyższym. Konferencja i targi EAIE odbywają się co roku w innym państwie europejskim. 

© EAIE - www.eaie.org

Udostępnij