Expo Estudiante w Meksyku-Targi - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Expo Estudiante w Meksyku

Expo Estudiante w Meksyku

Zapraszamy do rejestracji na targi Expo Estudiante w Meksyku (Mexico City), które odbędą się w terminie 9-10 marca 2019 r., planowana jest również organizacja spotkań dodatkowych w dniach 11-12 marca, o szczegółach poinformujemy zgłoszone uczelnie. Meksyk jest jednym z krajów Ameryki Łacińskiej z którego przyjeżdża najwięcej studentów do Polski, a ich liczba w roku 2017/2018 wzrosła o 26% w porównaniu do roku 2016/2017. 

Targi Expo Estudiante w Meksyku

Międzynarodowe targi rekrutacyjne Expo Estudiante to największe edukacyjne wydarzenie w Meksyku i jedno z największych w Ameryce Łacińskiej. Odbywające się dwa razy w rku targi, są okazją do promocji szkolnictwa wyższego, zaprezentowania oferty edukacyjnej uczelni oraz wymiany informacji o systemie nauczania. Targi odbęda się w formule tables&chairs. Więcej informacji na stronie internetowej: https://mexico.expoestudiante.com/ 

Zasady udziału w ramach kampanii "Ready, Study, Go! Poland"

Polska będzie reprezentowana na targach z ogólnokrajową wizualizacją, w związku z tym nie będzie możliwości prezentacji poszczególnych uczelni czy konsorcjów jako osobnych podmiotów (np. rozklejania uczelnianych plakatów, ustawiania roll–upów, rozwieszania logotypów poszczególnych uczelni itp.). Odwiedzający targi otrzymają informacje o systemie szkolnictwa wyższego w Polsce. Uczelnie, które wydelegują na konferencję i targi swoich przedstawicieli będą miały możliwość bezpłatnej prezentacji uczelnianych materiałów informacyjnych i promocyjnych na polskim stoisku podczas dyżurów informacyjnych. Ostateczny harmonogram dyżurów zostanie przygotowany przez NAWA i przesłany do zarejestrowanych uczelni.

Udział w targach (w tym korzystanie z przestrzeni polskiego stoiska)  jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów.

Data wydarzenia 15.03.2019
Data zakończenia wydarzenia 16.03.2019
Data rozpoczęcia rejestracji 09.01.2019
Data zakończenia rejestracji 02.02.2019
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie