Misja edukacyjna w Indiach 2019-Targi - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Misja edukacyjna w Indiach 2019

Misja edukacyjna w Indiach 2019

powerNa przełomie marca i kwietnia 2019 roku NAWA zorganizuje po raz drugi polską misję edukacyjną do 4 miast Indii (Bombaj, Chennai, Bangalore, Nowe Delhi). Głównym celem misji jest promocja polskiego szkolnictwa wyższego i nauki poprzez udział w imprezach targowych. Dodatkowo dzięki współpracy z polskimi placówkami dyplomatycznymi w Nowym Delhi i Chennai, planowane są spotkania towarzyszące z uczelniami i polskim korpusem dyplomatycznym. Szczegóły wydarzeń dodatkowych zostaną opublikowane wkrótce, po ostatecznym ich potwierdzeniu z partnerami w Indiach.

Harmonogram.

31.03.2019 – targi w Bombaju
02.04.2019 – targi w Chennai
04.04.2019 – targi w Bangalore
06-07.04.2019 – targi w Nowym Delhi

Zasady udziału w ramach kampanii „Ready, Study, Go! Poland”

Targi w 3 miastach (Bombaj, Chennai, Bangalore) odbywają się w formule rozmów B2B przy stołach w przestrzeni hotelowej, a w Nowym Delhi w formie klasycznych imprez targowych ze stoiskiem wystawienniczym w hali wystawienniczej. Ze względu na ograniczone możliwości ekspozycji, w przypadku większej ilości uczelni zastosowany zostanie system dyżurów w ramach stoiska. Polska będzie reprezentowana na targach w Indiach z ogólnokrajową wizualizacją. W związku z tym nie będzie możliwości prezentacji poszczególnych uczelni czy konsorcjów jako osobnych podmiotów (np. rozklejania uczelnianych plakatów, stawiania roll-upów). Uczelnie które wydelegują na targi swoich przedstawicieli będą miały możliwość bezpłatnej prezentacji uczelnianych materiałów informacyjnych i promocyjnych na polskim stoisku podczas dyżurów informacyjnych. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów.

Ważne! Do wjechania na teren Indii niezbędna jest wiza. Zalecamy wystąpienie o wersje papierowe, ponieważ w poprzednich latach zdarzały się przypadki nie wpuszczenia do Indii osób z wizami elektronicznymi. Więcej informacji o wizach znajdą Państwo na: https://www.blsindiavisa-poland.com/ 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z opiekunem wyjazdu ze strony NAWA, Michałem Kaczmarkiem z Pionu Komunikacji i Promocji (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie!

Data wydarzenia 31.03.2019
Data zakończenia wydarzenia 07.04.2019
Data rozpoczęcia rejestracji 09.01.2019
Data zakończenia rejestracji 28.02.2019 11:55
Lokalizacja
Indie
Ćennaj, Tamilnadu, Indie
Indie
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie

Lokalizacja