Targi Expo Estudiante w Mexico City i spotkania w Bogocie-Targi - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Targi Expo Estudiante w Mexico City i spotkania w Bogocie

Targi Expo Estudiante w Mexico City i spotkania w Bogocie

Zachęcamy do udziału w misji NAWA w Ameryce Łacińskiej: targi BMI Expo Estudiante i dodatkowe spotkania w Mexico City 29 lutego-1 marca oraz spotkania w Bogocie (Kolumbia) 3-4 marca 2020 r.

Ameryka Łacińska pozostaje jednym z najbardziej perspektywicznych rynków edukacyjnych na świecie, niezwykle otwartym na możliwości studiów za granicą. Po ostatnich misjach w Meksyku i Kolumbii, widzimy wzrost liczby studentów oraz wzrost liczby stypendystów NAWA z tych krajów. W Mexico City planowane są oprócz targów w dniach 29 marca-1 lutego, spotkania w dniu 28 lutego (spotkania ANUIES, uczelnie), w Bogocie planowane są targi dedykowane uczelniom polskim, spotkania z uczelniami oraz alumnami w dniach 3-4 marca 2020 r. 

Wstępny harmonogram:

28 lutego - spotkania w Mexico City, z ANUIES, alumnami polskich uczelni

29 lutego-1 marca - targi Expo Estudiante w Mexico City

2 marca - przelot do Bogoty dla zainteresowanych uczelni (koszty delegacyjne uczelnie pokrywają we własnym zakresie)

3-4 marca - wydarzenie/targi dedykowane uczelniom polskim współorganizowane z polską Ambasadą, spotkania z uczelniami oraz alumnami

Więcej informacji zostanie przesłanych do zainteresowanych uczestników.

Ze względu na potrzebę podjęcia wstępnych ustaleń dot. polskiego stoiska z organizatorami targów, zachęcamy do jak najszybszej rejestracji. Gwarantuje to również Państwu promocję w materiałach promocyjnych targów.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej organizatora: 

https://bmiglobaled.com/

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Malwina Górecka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 390 35 49

Kolumbia to państwo o dużym potencjale ekonomicznym i naukowym.Studenci kolumbijscy chętnie wybierają studia w Europie, w szczególności są zainteresowani naukami medycznymi i technicznymi, rozwojem zrównoważonym, zmianami klimatycznymi, nowymi technologiami, naukami przyrodniczymi (w tym geologią), oraz relacjami politycznymi, gospodarczymi i kulturowymi pomiędzy Ameryką Łacińską, a Europą Centralną. Również Meksyk jest krajem z którego coraz chętniej studenci wybierają Polskę, udział w misji edukacyjnej przyczyni się do wzrostu widoczności uczelni w tym regionie.

Data wydarzenia 29.02.2020
Data zakończenia wydarzenia 04.03.2020
Data rozpoczęcia rejestracji 05.11.2019
Data zakończenia rejestracji 07.02.2020
Lokalizacja
Meksyk
Meksyk, Dystrykt Federalny, Meksyk
Meksyk
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie

Lokalizacja