Wirtualne targi NAWA - Afryka-Targi - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Wirtualne targi NAWA - Afryka

Wirtualne targi NAWA - Afryka

Podobnie jak w ubiegłym roku oraz we wcześniejszych targach w bieżącym roku akademickim, wydarzenie odbędzie się przy wykorzystaniu platformy Webexpo, która umożliwi wystawcom zaprezentowanie oferty dydaktycznej, bezpośrednią komunikację z uczestnikami przy użyciu czata i skype, publikację artykułów dotyczących współpracy z danym państwem/ regionem, prezentację opinii studentów/ absolwentów z danej części świata oraz organizację webinarów. Strona targów to https://rsgp.webexpo.pl/

Dostępne jest miejsce dla w sumie 40 wystawców, zapisy prowadzimy z uwzględnieniem przyjętych wcześniej 30 wystawców na przeniesione z 4 listopada targi dla Etiopii. Zgłoszenia prosimy przesyłać wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie NAWA. W przypadku niekompletnych zgłoszeń organizator może wezwać uczestnika do uzupełnienia braków lub pozostawić stoisko targowe niekompletne - w formie zaproponowanej przez wystawcę.

Wystawcy zainteresowani zachowaniem materiałów udostępnionych wcześniej nie są zobowiązani do wypełniania formularza w całości, a jedynie zaznaczenia opcji "stoisko tak jak ostatnio" na pierwszej stronie formularza pdf

Udział w targach jest bezpłatny. Wystawcy powinni terminowo przesłać komplet informacji niezbędnych dla prawidłowego przygotowania stoisk. Wśród wymaganych materiałów będą te wymienione w załączonym poniżej pliku NAWA-Webexpo---wykaz-materialow. oraz dane z formularza rejestracyjnego znajdującego się bezpośrednio na stronie NAWA.

  • Powyższy plik PDF jest aktywnym formularzem, który po uważnym wypełnieniu należy wraz z kompletem materiałów graficznych przygotować jako link na platformie WeTransfer i umieścić w formularzu rejestracji na targi.
  • Materiały na stoiskach umieszcza NAWA 
  • Stoiska występują w trzech wariantach, dużym (Major), średnim (Regional) i standardowym. Prosimy o przygotowanie grafik w wariancie standardowym.

Wszelkie pytania dotyczące targów prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Data wydarzenia 16.12.2021 08:00
Data zakończenia wydarzenia 16.12.2021 14:00
Data rozpoczęcia rejestracji 08.11.2021 08:00
Data zakończenia rejestracji 12.11.2021 18:00
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie