Informacje dla wnioskodawców - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Komunikat-ws.-zakonczenia-naboru-wnioskow

 Lista-rankingowa-International-Alumni-2018

 

Ogłoszenie wyników naboru w Programie International Alumni

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że w wyniku postępowania selekcyjnego dla wniosków składanych w naborze o udział w programie International Alumni, zgodnie z art. 25 ustawy o NAWA, zatwierdzona została lista podmiotów, które otrzymały środki finansowe w Programie International Alumni. Lista podmiotów, które otrzymały środki finansowe i podpisały umowy dotyczące realizacji projektów, dostępna jest tutaj.

Spośród 29 wniosków złożonych w ramach naboru, w wyniku oceny formalnej zatwierdzonych do dalszego etapu oceny merytorycznej zostało 29 wniosków.
W wyniku oceny merytorycznej na liście rankingowej umieszczono 23 projekty rekomendowane do finansowania na kwotę 1 931 151,33 zł. Umowy o finansowanie podpisano z 22 Beneficjentami na kwotę 1 847 282,83 zł (1 Beneficjent zrezygnował z podpisania umowy).

Program International Alumni umożliwia wsparcie uczelni i jednostek naukowych prowadzących kształcenie w rozwoju długofalowych relacji z zagranicznymi absolwentami, wykorzystaniu ich wiedzy i doświadczeń w procesach edukacyjnych oraz budowaniu we współpracy z nimi marki polskich instytucji za granicą.

 

 

 

Szczegółowe informacje dla wnioskodawców:

Pion Programów dla Instytucji

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 22 390 35 58

Udostępnij