Informacje dla wnioskodawców - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Komunikat-ws.-terminu-zakonczenia-oceny-merytorycznej

Komunikat-ws-zakonczenia-naboru-wnioskow-w-ramach-programu

 

Ogłoszenie wyników naboru w  Programie Nowoczesna Promocja Zagraniczna

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że w wyniku postępowania selekcyjnego dla wniosków składanych w naborze o udział w programie Nowoczesna Promocja Zagraniczna, zgodnie z art. 25 ustawy o NAWA, w dniu 27 września 2018 roku zatwierdzona została lista podmiotów, które otrzymały środki finansowe w Programie Nowoczesna Promocja Zagraniczna. Lista podmiotów dostępna jest tutaj.

Spośród 145 wniosków złożonych w ramach naboru, w wyniku oceny formalnej zatwierdzonych do dalszego etapu oceny merytorycznej zostało 140 wniosków. W wyniku oceny merytorycznej na liście umieszczono 39 projektów dofinansowanych na kwotę 3 728 883,92 zł.

Decyzje o przyznaniu, bądź odmowie przyznania środków finansowych będą sukcesywnie przesyłane Wnioskodawcom w systemie teleinformatycznym NAWA.

Program Nowoczesna Promocja Zagraniczna umożliwia wsparcie uczelni i jednostek naukowych poprzez finansowanie projektów  ukierunkowanych na ich promocję za granicą. W ten sposób NAWA chce zaktywizować podmioty naukowe w kierunku nowoczesnego i skutecznego promowania oferty dydaktycznej i naukowej za granicą oraz przyczynić się do tworzenia efektywnych narzędzi pozyskiwania zagranicznych kandydatów na studia i pracowników naukowo–dydaktycznych.

 

Szczegółowe informacje dla wnioskodawców:

Pion Programów dla Instytucji

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 22-390-35-58

Udostępnij