Nabór wniosków do programu Marii Skłodowskiej-Curie „Staff Exchanges” trwa! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Przypominamy, że nadal trwa konkurs w ramach Działań Marii Skłodowskiej-Curie „Staff Exchanges”.

Jest to program umożliwiający międzynarodową oraz międzysektorową wymianę pracowników instytucji, które tworzą konsorcjum, zaangażowanych w badania i działania innowacyjne w ramach tych instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką programu.

Wnioski projektowe można składać do 08 marca 2023 r. bezpośrednio do Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych poprzez system elektroniczny na portalu Funding & tender opportunities.

Zapraszamy do konsultacji:

Biuro Programów dla Naukowców

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

22 390 35 50

Przypominamy, że podmioty systemu szkolnictwa wyższego i nauki, które wystartują w konkursie z sukcesem, mogą wnioskować o wsparcie finansowe na realizację projektu w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Projekty Międzynarodowe Współfinansowane”.

MSC Actions 412x309px PL

Udostępnij