Nabór wniosków w Programie Lektorzy o skierowanie do zagranicznego ośrodka w roku akademickim 2020/2021 otwarty! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór wniosków w Programie Lektorzy o skierowanie do zagranicznego ośrodka akademickiego w roku akademickim 2020/2021:

https://nawa.gov.pl/jezyk-polski/program-lektorzy/ogloszenie.

Celem Programu jest nauczanie i promocja języka polskiego i kultury polskiej za granicą poprzez kierowanie lektorów języka polskiego jako obcego do zagranicznych ośrodków akademickich.

W wyniku procedury rekrutacyjnej do zagranicznych ośrodków akademickich współpracujących z NAWA skierowani zostaną lektorzy, którzy będą prowadzić zajęcia z języka polskiego z elementami wiedzy o Polsce.

Wnioski należy składać za pośrednictwem systemu teleinformatycznego NAWA: https://programs.nawa.gov.pl/login w okresie od 3 do 28 lutego 2020  roku do godziny 15.00 czasu lokalnego dla Warszawy.

Udostępnij