Podręcznik przygotowania wniosku na konkurs MSCA PF 2024 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Z przyjemnością informujemy, że w ramach projektu MSCA-NET opublikowano Podręcznik przygotowania wniosku na konkurs MSCA Postdoctoral Fellowships 2024.

 

Przypominamy, że nabór wniosków na konkurs MSCA Postdoctoral Fellowships 2024 jest otwarty do 11 września 2024 r. do godziny 17:00.

Istotą projektów MSCA PF są indywidualne projekty badawczo-szkoleniowe przeznaczone dla naukowców ze stopniem naukowym doktora. Program ma na celu uzyskanie nowych umiejętności, doświadczenia dla rozwoju kariery naukowej w wyniku pracy w indywidualnym, interdyscyplinarnym projekcie badawczo-szkoleniowym oraz dzięki mobilności międzynarodowej i międzysektorowej.

 

Osoby przygotowujące wniosek zapraszamy do zapoznania się również z materiałami szkoleniowymi dostępnymi na stronie NAWA w zakładce „Materiały szkoleniowe – konkurs 2024”.

Udostępnij