Webinarium informacyjne na temat programu STER NAWA już 16 czerwca! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zainteresowanych złożeniem wniosku do kolejnej edycji programu STER – Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich (STER NAWA) zapraszamy na drugie webinarium informacyjne.

W trakcie spotkania online  w dniu 16 czerwca 2021 r. koordynator programu przedstawi jego szczegółowe założenia, omówi procedurę składania wniosku oraz odpowie na Państwa pytania.

Webinarium rozpocznie się o godz. 10:00 czasu lokalnego (Warszawa).

Udział w webinarium jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Spotkanie wymaga wcześniejszej rejestracji - ZAREJESTRUJ SIĘ

Celem usprawnienia przebiegu spotkania jak również z uwagi na jego ograniczony czas, uprzejmie prosimy o przesyłanie pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 czerwca 2021 r. do godz. 15:00.

Przypominamy

Program skierowany jest do polskich instytucji, które prowadzą szkoły doktorskie, a także mają doświadczenie w przyjmowaniu cudzoziemców na studia oraz koordynują lub uczestniczą w programach międzynarodowej wymiany doktorantów.

Nabór do programu prowadzony jest w systemie teleinformatycznym NAWA do 30 czerwca br. do godz. 15:00 czasu lokalnego (Warszawa) ZŁÓŻ WNIOSEK

Więcej informacji o programie STER - Umiędzynarodowienie Szkół Doktorskich

Agenda spotkania

ster webinarium czerwiec v.2

Udostępnij