Zapraszamy do składania aplikacji w Programie Lektorzy - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłasza nabór w Programie LEKTORZY 2020/2021. Aplikować można już od 2 stycznia 2020 r. 

Do udziału w Programie zapraszamy lektorów języka polskiego jako obcego, którzy chcieliby pracować w jednym z ponad 80 ośrodków akademickich na świecie. Od kandydatów oczekujemy odpowiedniego przygotowania merytorycznego (np. studiów o specjalności glottodydaktycznej) i doświadczenia w pracy, a także takich cech jak otwartość na inne kultury, gotowość do podejmowania nowych wyzwań, umiejętność organizowania warsztatu pracy, wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne.

Lektorzy delegowani przez NAWA do zagranicznych uczelni będą uczyć języka polskiego i wprowadzać studentów - obcokrajowców w świat polskiej kultury, historii, sztuki i nauki, a także wspomagać Agencję w działaniach informacyjno-promocyjnych.

Regulamin Programu Lektorzy 2020-2021 - 2.01.2020

Termin składania wniosków:

  • 2-15.01.2020 (nabór wniosków o przedłużenie skierowania); 
  • 3-28.02.2020 (nabór wniosków o skierowanie do zagranicznego ośrodka akademickiego).

Wnioski należy składać za pośrednictwem systemu teleinformatycznego NAWA: https://programs.nawa.gov.pl/login w okresie od 2 stycznia do 28 lutego 2020 roku.

Ogłoszenie wyników naboru nastąpi do 30 czerwca 2020 roku.

Więcej o Programie: https://nawa.gov.pl/jezyk-polski/program-lektorzy

Udostępnij