Byli członkowie Rady NAWA - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Dr hab. Sebastian Kołodziejczyk - przedstawiciel ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego, Przewodniczący Rady NAWA od 30.10.2017 do 21.05.2020

Dr hab. Katarzyna Starowicz-Bubak – przedstawicielka ministra właściwego do spraw nauki, Zastępczyni Przewodniczącego Rady NAWA od 30.10.2017 do 21.05.2020

Dr hab. Teresa Czerwińska - Minister Finansów, Członek Rady od 30.10.2017 do 07.02.2019

Prof. dr hab. Lucjan Pawłowski – przedstawiciel Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Członek Rady od 30.10.2017 do 22.05.2018

Łukasz Porażyński – przedstawiciel ministra właściwego do spraw gospodarki, Członek Rady od 30.10.2017 do 31.01.2018

Izabela Szewczyk – przedstawicielka ministra właściwego do spraw finansów publicznych, Członek Rady od 07.02.2019 do 21.05.2020

Adrianna Czarnecka – przedstawicielka Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej, Członek Rady od 30.10.2017 do 13.08.2019

Magdalena Koziara - przedstawicielka Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej, Członek Rady od 13.08.2019 do 15.03.2021

Robert Nowicki – przedstawiciel ministra właściwego do spraw gospodarki, Członek Rady od 29.03.2018 do 21.10.2020

dr inż. Ewelina Pabjańczyk-Wlazło – przedstawicielka Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Członek Rady od 30.10.2017 do 24.11.2020 

Karolina Pawłowska – przedstawicielka ministra właściwego do spraw finansów publicznych, Członek Rady, od 21.05.2021 do 26.01.2021 r.

 

Udostępnij