EAIE Rotterdam 2023-Targi - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

EAIE Rotterdam 2023

EAIE Rotterdam 2023

W 2023 roku Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej będzie organizatorem polskiego stoiska narodowego podczas największych targów i konferencji w Europie: EAIE (European Association for International Education), które odbędą się w Rotterdamie w Niderlandach w dniach 26-29 września

Rejestracja na polskie stoisko jest już otwarta i będzie prowadzona do 4 sierpnia, godz. 16:00! Szczegóły oraz link do rejestracji:

https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/otwieramy-rejestracje-na-eaie-2023 

Udział w targach (w tym korzystanie z przestrzeni polskiego stoiska)  jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży, diet i noclegów oraz opłaty konferencyjne.

O konferencji

EAIE (European Association for International Education) założona w 1989 roku, jest jedną z największych na świecie organizacji pozarządowych działających w obszarze edukacji, w szczególności zajmuje się szkolnictwem wyższym. Konferencja i targi EAIE odbywają się co roku w innym państwie europejskim. 

 

"Connecting currents"

Temat tegorocznej konferencji „Łączenie prądów” nawiązuje do morskiej historii Rotterdamu i uosabia znaczenie wody dla miasta, zapewniając możliwości gospodarcze, ale także — egzystencjalne zagrożenia. Rotterdam to brama do Europy, miejsce, w którym rzeka spotyka się z morzem, statki docierają do brzegu, a ludzie z różnych środowisk się spotykają. W podobny sposób edukacja międzynarodowa aktywnie łączy „nurty” myśli, obszary specjalizacji, dyscypliny i kultury. Od wirtualnego uczenia się po działania na rzecz klimatu, wielojęzyczność po geopolitykę — prądy, którymi kierujemy się jako międzynarodowi edukatorzy, są szybkie i nieprzewidywalne, ekscytujące i ważne. „Łączenie prądów” polega na zrozumieniu złożonego świata wokół nas oraz czerpaniu energii i wiedzy z naszej zróżnicowanej i tętniącej życiem społeczności.

 

 

 

Data wydarzenia 26.09.2023
Data zakończenia wydarzenia 29.09.2023