Regulamin - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Regulamin Programu

 

Komunikat w sprawie zmian Regulaminu programu stypendialnego im. M. Bekkera (edycja druga – kwiecień 2019)

25 września 2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną COVID-19 uprzejmie informujemy o wprowadzeniu zmian w Regulaminie programu stypendialnego im. M. Bekkera (edycja druga – kwiecień 2019). 

Zmiana została wprowadzona w punkcie 6.1 Regulaminu, którego akapit pierwszy otrzymuje brzmienie:

„Projekt może być realizowany przez okres od 3 do 24 miesięcy, z zastrzeżeniem pkt 1.2 zdanie trzecie, przy czym wyjazd może rozpocząć się najwcześniej 1 marca 2020 r., a najpóźniej 31 marca 2021 r.”

 

Komunikat w sprawie zmian Regulaminu programu stypendialnego im. M. Bekkera (edycja druga – kwiecień 2019)

18 marca 2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną COVID-19 uprzejmie informujemy o wprowadzeniu zmian w Regulaminie programu stypendialnego im. M. Bekkera (edycja druga – kwiecień 2019).  

Zmiana została wprowadzona w punkcie 6.1 Regulaminu, którego akapit pierwszy i drugi otrzymują brzmienie:

Projekt może być realizowany przez okres od 3 do 24 miesięcy, z zastrzeżeniem pkt 1.2 zdanie trzecie, przy czym wyjazd może rozpocząć się najwcześniej 1 marca 2020 r., a najpóźniej 31 grudnia 2020 r.

W uzasadnionych przypadkach możliwe jest zawieszenie realizacji projektu na okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, jeżeli zaistniały czynniki uniemożliwiające jego realizację. W okresie zawieszenia stypendium nie przyznaje się.”.

Udostępnij