Wyniki naboru - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Miło nam poinformować, iż znane są już wyniki naboru do Programu im. Walczaka.

Dzięki współpracy Ministerstwa Zdrowia i Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej już od października 17 lekarzy i naukowców z obszaru kardiologii, onkologii i chorób zakaźnych rozpocznie krótkie staże w najlepszych ośrodkach medycznych w USA. Harvard Medical School, Ohio State University czy University of Texas MD Anderson Cancer Center to tylko niektóre z czołowych amerykańskich ośrodków, które wybrali stypendyści programu im. prof. Franciszka Walczaka by wspólnie z wybitnymi specjalistami przeprowadzić badania naukowe a także przyglądać się ich codziennej pracy podczas wykonywania zabiegów diagnostyczno-terapeutycznych u pacjentów z chorobami układu krążenia, nowotworami i chorobami zakaźnymi.

Lista laureatów Programu im. Walczaka dostępna tutaj

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Paweł Kurzyński, Pion Programów dla Naukowców

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 390 35 64

Udostępnij