Dyrektor Biura Informatyki (nr ref. BIT/2/2022) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 15.05.2022 r.

Data rozstrzygnięcia 31.05.2022 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • budowanie silnego partnerstwa z departamentami merytorycznymi, analiza, planowanie, dostosowanie i ulepszanie usług z obszaru IT w oparciu o analizę potrzeb Agencji;
  • tworzenie i realizacja strategii w obszarze IT zgodnej z celami biznesowymi NAWA;
  • definiowanie polityki bezpieczeństwa informatycznego NAWA;
  • zapewnienie sprawności i ciągłości funkcjonowania infrastruktury informatycznej;
  • nadzór nad projektami, procesami i systemami informatycznymi;
  • planowanie i nadzór nad realizacją budżetu IT;
  • zarządzanie zespołem IT;
  • zarządzanie rozwojem pracowników, ze szczególnym uwzględnieniem ich potencjału;
  • zarządzanie relacjami z dostawcami zewnętrznymi (analiza ofert i negocjowanie warunków umów, aktywne poszukiwanie alternatywnych dostawców);
  • wsparcie i promowanie właściwej kultury organizacyjnej oraz oczekiwanych postaw w zespole.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyczne);
  • doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem/działem/pionem IT;
  • wiedza z obszaru zamówień publicznych;
  • wysoko rozwinięte kompetencje managerskie, budowanie relacji, umiejętność motywowania;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz zdolności interpersonalne;
  • proaktywna postawa.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w sektorze publicznym, jednostkach budżetowych;
  • doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania i prowadzeniu projektów IT;
  • znajomość narzędzi do zarzadzania projektami;
  • znajomość agile oraz doświadczenie pracy w oparciu o metodyki zwinne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA