Młodszy Specjalista/Specjalista w Biurze Uznawalności Wykształcenia (2/BUW/2023) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 11.12.2023

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.12.2023

Wymiar etatu: 1

Liczba wakatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przygotowywanie informacji o zagranicznych dyplomach;
  • udzielanie informacji dot. zasad uznawania w Polsce zagranicznych dokumentów;
  • udzielanie informacji o polskim systemie edukacji i statusie polskich szkół wyższych;
  • przygotowywanie materiałów nt. uznawalności wykształcenia (w jęz. polskim i angielskim) m.in. do umieszczenia na stronie internetowej NAWA;
  • udział w organizacji seminariów/webinariów poświęconych uznawalności wykształcenia;
  • udział w realizacji projektów międzynarodowych dot. uznawalności wykształcenia.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • z wykształceniem wyższym lub będących w trakcie studiów;
  • z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy zawodowej (mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym lub w obsłudze cudzoziemców);
  • ze znajomością języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją w j. anielskim (min. B1);
  • dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych, w tym zagranicznych;
  • biegłej znajomości programów pakietu Microsoft Office;
  • znajomość języka rosyjskiego pozwalającym na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-tą pensję;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA