Nabór na stanowisko głównego specjalisty ds. projektów w pionie programów dla instytucji (Nr ref. PPI/4/2017) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 12.01.2018 r., Data rozstrzygnięcia 18.01.2018 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjna programów zarządzanych przez Agencję  finansowanych ze środków krajowych i europejskich oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, w szczególności:
    • opracowywanie formularzy, dokumentacji i procedur do programów
    • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania, raportowania
    • monitorowanie przebiegu realizacji umów podpisywanych przez Agencję z grantobiorcami,
    • doradztwo i szkolenia dla beneficjentów,
    • rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów,
  • organizacja i prowadzenie spotkań i szkoleń związanych z promowaniem oferty i zasadami programów oraz upowszechnianiem rezultatów programów,
  • współpraca przy promocji programów i upowszechnianiu rezultatów programów,
  • obsługa baz danych,
  • sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów,
  • wnioskowanie i proponowanie usprawnień w działaniu Agencji w zakresie programów dla instytucji,
  • wnioskowanie i opracowywanie merytoryczne nowych programów dla instytucji,
  • dostarczanie wiedzy eksperckiej do opracowań strategicznych w zakresie umiędzynarodowienia uczelni i jednostek naukowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych lub społecznych,
  • minimum pięcioletnie doświadczenie administracyjno – organizacyjne w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką,
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim,
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywności, samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych,
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji,
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych,
  • umiejętność pracy samodzielnej pod presją czasu.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie przy
ul. Ogrodowej 28/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.