Nabór na stanowisko specjalisty w Pionie programów dla studentów (Nr ref. PPS/1/2020) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 29.06.2020 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 14.07.2020 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Gotowość podjęcia pracy: od zaraz

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjno-finansowa studenckich stypendialnych programów mobilnościowych zarządzanych przez Agencję, w szczególności:
    • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna wniosków, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania, raportowania,
    • kontakt z wnioskodawcami, rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez stypendystów,
    • kontakt i współpraca z placówkami dyplomatyczno-konsularnymi w zakresie obsługi wnioskodawców oraz stypendystów programów,
    • opracowywanie procedur, formularzy i dokumentacji do programu,
    • przygotowywanie umów finansowych/aneksów ze stypendystami programów oraz z podmiotami i ekspertami w ramach realizacji programów, monitorowanie przebiegu realizacji tych umów,
    • weryfikacja raportów stypendystów,
  • obsługa sprawozdawcza programów stypendialnych, w szczególności:
    • sporządzanie raportów finansowych i statystycznych, sporządzanie i obsługa baz danych, obsługa systemu teleinformatycznego NAWA,
    • wnioskowanie i proponowanie usprawnień w działaniu Agencji w zakresie programów dla studentów.

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich,
  • umiejętność komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, dyscyplina w przestrzeganiu terminów i procedur,
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji,
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w obsłudze studentów, programów mobilności studenckiej lub w pracy w administracji,
  • doświadczenie w obsłudze cudzoziemców,
  • znajomość innych języków obcych, szczególnie języka rosyjskiego,
  • doświadczenie w pracy w systemie ENOVA.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę  w centrum Warszawy – metro Politechnika
  • prywatną opiekę medyczną

W temacie wiadomości mailowej prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia oraz oczekiwania finansowe

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

  • w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

  •  w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA