Nabór na stanowisko starszego specjalisty w Pionie języka polskiego (Nr ref. PJP/1/2020) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.03.2020r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 29.05.2020r.

                            (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Liczba wakatów: 2

Wymiar etatu: 1

Gotowość podjęcia pracy: czerwiec/lipiec

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • organizacja i realizacja programów promujących język polski realizowanych przez NAWA
  • koordynowanie programów, których celem jest zwiększenie znajomości języka polskiego wśród obcokrajowców
  • opracowywanie i wdrażanie dokumentów opisujących procedury związane z obsługą systemu certyfikacji języka polskiego jako obcego
  • obsługa administracyjna Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego (PKdsPZJPjO)
  • obsługa elektronicznej bazy danych
  • wsparcie w koordynowaniu organizacji egzaminów oraz obsłudze procesu certyfikacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich
  • znajomość tematyki związanej z edukacją językową
  • znajomość języków obcych w tym języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji, kreatywność oraz samodzielność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • doświadczenie w obsłudze baz danych
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość programów graficznych i podstawowej obsługi stron internetowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • dogodną lokalizację miejsca pracy - Metro Politechnika

W temacie wiadomości mailowej prosimy o wpisanie numeru referencyjnego oraz oczekiwania finansowe

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

  • w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

  •  w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB

Informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie, wystarczy wysłać wniosek o wycofaniu zgody