Kierownik Zespołu ds. Komunikacji (nr ref. BKP/1/2022) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 31.05.2022

Data rozstrzygnięcia: 05.06.2022

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Gotowość podjęcia pracy: od zaraz

Główne zadania:

  • Zarządzanie zespołem
  • Tworzenie strategii dotyczących promocji NAWA oraz jej wdrażanie i ewaluacja
  • organizacja i koordynacja wydarzeń realizowanych przez NAWA oraz tych w których NAWA będzie brała udział
  • budowania pozytywnego wizerunku NAWA
  • koordynację kampanii promocyjnych NAWA
  • utrzymywanie relacji z uczelniami i innymi interesariuszami szkolnictwa wyższego w Polsce
  • koordynacja projektów NAWA realizowanych przez zespół

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych lub społecznych
  • udokumentowane doświadczenie dziennikarskie – tworzenie tekstów, prowadzenie wywiadów, doświadczenie z mediami elektronicznymi i radiowymi
  • popularyzacji nauki lub wyników badań naukowych
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, kreatywność
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość języków obcych
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA