Nabór osób na stanowisko Młodszego Specjalisty w Biurze Programów Języka Polskiego (Nr ref. BJP/2/2021) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń  21.11.2021 r., Data rozstrzygnięcia  30.11.2021 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Gotowość podjęcia pracy: 01.12.2021

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • organizacja i realizacja programów promujących język polski realizowanych przez NAWA
  • koordynacja wdrażania i obsługi hybrydowego modelu przeprowadzania egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego – egzaminów w formule online
  • koordynacja organizacji egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego oraz procesów towarzyszących egzaminom certyfikatowym
  • obsługa administracyjna Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego (PKdsPZJPjO)
  • obsługa systemu certyfikacji w formule zdalnej oraz platformy dla lektorów uczących jpjo
  • koordynacja tworzenia materiałów promujących nauczanie jpjo (w tym kursów e-learningowych)

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • w trakcie lub ukończone studia wyższe
  • znajomość tematyki związanej z edukacją językową, w szczególności certyfikacji jpjo
  • znajomość języków obcych w tym języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji oraz samodzielność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • doświadczenie w obsłudze baz danych
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość programów graficznych i podstawowej obsługi stron internetowych
  • znajomość narzędzi i programów nauczania języków obcych (w tym jpjo) w formule online

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, szkolenia,
  • wspierającą atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB