Nabór osób na stanowisko starszego informatyka w Pionie administracyjno-organizacyjnym (Nr ref. PAO/1/2019) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 10.07.2019

Data rozstrzygnięcia: 19.07.2019

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 0,75

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, u. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wsparcie techniczne użytkowników systemów informatycznych – helpdesk
  • wsparcie w zakresie sprzętu, systemów operacyjnych i aplikacji z rodziny Microsoft oraz aplikacji wewnętrznych
  • instalacja i konfiguracja sprzętu zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • naprawa/kierowanie do naprawy sprzętu IT, urządzeń peryferyjnych zlokalizowanych w firmie
  • prace interwencyjne na wezwanie użytkowników, zgłaszających niewłaściwe funkcjonowanie sprzętu i oprogramowania komputerowego
  • dokumentacja konfiguracji systemów IT, Tworzenie procedur oraz instrukcji
  • zarządzanie sprzętem IT w oparciu o procedury i instrukcje
  • inicjowanie zmian usprawniających działanie wspieranych systemów
  • kontakt z dostawcami, zamawianie małego sprzętu IT
  • administracja bazy użytkowników wraz z uprawnieniami oraz innych baz danych systemu operacyjnego
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych systemu
  • analiza zgłaszanych błędów wykrytych podczas testów funkcjonalnych i ich raportowanie
  • administracja systemem (nadawanie uprawnień, konfiguracja systemu, wsparcie techniczne dla pracowników)

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji
  • dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows 7, 8.1, 10 i aplikacji z rodziny Microsoft
  • zdolności analitycznych oraz umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy
  • dyplom ukończenia studiów wyższych (technicznych lub kierunki ścisłe)
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim

Dodatkowym atutem będą:

  • podstawowa znajomość Microsoft Active Directory  oraz Microsoft Exchange 2016
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza nt. konfiguracji urządzeń sieciowych typu acces point, switch

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB