Nabór osób na stanowisko Starszego Specjalisty w Biurze Programów dla Studentów (Nr ref. BPS/3/2021) - NAWA

pasek

Data przyjmowania zgłoszeń: do 30.11.2021 r.

Data rozstrzygnięcia: 10.12.2021 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Gotowość podjęcia pracy: od 01.12.2021

Najważniejsze zadania na stanowisku Starszego Specjalisty:

1. obsługa administracyjno-finansowa studenckich programów stypendialnych oraz programu instytucjonalnego Agencji, w szczególności:

  • opracowywanie procedur, formularzy i dokumentacji do programów,
  • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania i raportowania,
  • kontakt z wnioskodawcami, rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez stypendystów,
  • przygotowywanie decyzji oraz umów finansowych/aneksów ze stypendystami programów oraz z podmiotami i ekspertami w ramach realizacji programu, monitorowanie przebiegu realizacji tych umów,
  •  weryfikacja raportów stypendystów i uczelni

2. obsługa sprawozdawcza programów, w szczególności sporządzanie raportów merytorycznych

3. obsługa baz danych i systemów teleinformatycznych Agencji

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • doświadczenie w obsłudze studentów, programów mobilności studenckiej, realizacji projektów instytucjonalnych lub pracy w administracji;
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (min. poziom B2);
  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych lub społecznych;
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym;
  • dyspozycyjność do uczestnictwa w sporadycznych wyjazdach służbowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie we wdrażaniu, obsłudze i rozliczaniu programów EU, finansowanych ze środków finansowych PO WER;
  • doświadczenie w obsłudze cudzoziemców;
  • znajomość innych języków obcych,
  • doświadczenie w pracy w systemie EZD lub ENOVA.

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • kontakt z przedstawicielami środowiska akademickiego;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia, kursy językowe);
  • wspierającą atmosferę pracy;
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy prosimy o wypełnienie do dnia 30.11.2021 r. formularza dostępnego pod linkiem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez NAWA. Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA."

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA."

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.