Specjalista - Główny Specjalista w Zespole Zamówień Publicznych (3/BPR/2023) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.01.2024

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15.02.2024

Wymiar etatu: 1

Liczba wakatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych na podstawie ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz na podstawie „Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 " oraz na podstawie "Wytycznych dotyczących kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027"
  • uczestniczenie w pracach Komisji Przetargowej (w tym m.in. pełnienie funkcji sekretarza komisji przetargowej, badanie i ocena ofert, sporządzanie protokołów, organizacja posiedzeń komisji)
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie tworzenia dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz wyboru prawidłowego trybu udzielenia zamówienia publicznego
  • sprawozdawczość w zakresie udzielania zamówień i prowadzenie rejestrów
  • prowadzenie zamówień publicznych zgodnie z wewnętrznymi regulacjami

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość ustawy PZP oraz aktów wykonawczych
  • znajomość oprogramowania MS Office
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • 2-3 lata doświadczenia i praktycznej znajomości ustawy Prawo Zamówień Publicznych wraz z aktami wykonawczymi oraz znajomość innych aktów prawnych regulujących zagadnienia dot. zamówień publicznych,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w obsłudze zamówień publicznych po stronie Zamawiającego
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych poniżej progu stosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań z realizowanych postępowań do UZP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-tą pensję;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA