Specjalista - Starszy Specjalista w Biurze Programów dla Naukowców (nr ref. BPN/1/2022) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: do 20.02.2022

Data rozstrzygnięcia: do 28.02.2022

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

-obsługa programów NAWA w zakresie mobilności naukowców, w szczególności:

  • opracowywanie dokumentacji dla programu,
  • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, organizacja pracy ekspertów w zakresie oceny merytorycznej oraz przygotowywanie umów z wykonawcami projektów,
  • monitorowanie realizacji projektów,
  • rozpatrywanie zmian zgłaszanych przez wykonawców projektów

-organizacja i prowadzenie spotkań i szkoleń związanych z promowaniem oferty oraz upowszechnianiem rezultatów programów,

-sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów,

-proponowanie usprawnień w zakresie programów dla naukowców,

-współpraca w przygotowaniu opracowań strategicznych w zakresie mobilności naukowców oraz umiędzynarodowienia uczelni i jednostek naukowych,

- koordynacja i udział w pracach zespołów oceniających.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wykształcenie wyższe,

-minimum trzyletnie doświadczenie w pracy, preferowane w agencjach grantowych, instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym lub w administracji publicznej,

-znajomość środowiska naukowego oraz działalności instytucji  odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce i za granicą,

-umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (poziom B2);

-umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność i terminowość

-umiejętność pracy zespołowej i skutecznej komunikacji,

-umiejętność analitycznego myślenia,

-dyspozycyjność w zakresie  wyjazdów służbowych,

-biegła obsługa programów MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

-znajomość naukowych baz danych takich jak Scopus, Web of Science,

-znajomość innych języków obcych,

-doświadczenie w obsłudze programów grantowych,

- doświadczenie w prowadzeniu projektów.

Oferujemy:

-ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

-możliwość pogłębiania wiedzy, szkolenia,

-wspierającą atmosferę pracy,

-prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB