Starszy/Główny Specjalista ds. Audytu Wewnętrznego (nr ref. 4/BPR/2023) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 11.03.2024

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.03.2024

Wymiar etatu: 0,5

Liczba wakatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Rozpoznawanie obszarów/procesów objętych audytem, identyfikacji potencjalnych ryzyk oraz mechanizmów kontrolnych
  • Kompleksowa realizacja zadań audytowych zgodnie ze standardami audytu wewnętrznego
  • Pozyskiwanie i weryfikacja danych niezbędnych do realizacji badania audytowego
  • Identyfikowanie, analiza i ocena ryzyka oraz jego wpływu na realizację celów i zadań w poszczególnych obszarach działalności
  • Ocena procesów realizowanych w organizacji oraz rekomendowanie działań usprawniających, zapobiegawczych, naprawczych
  • Wydawanie niezależnych opinii i wniosków na temat badanego obszaru oraz raportowanie wyników audytów
  • Monitorowanie stanu wdrożenia zaleceń z przeprowadzonych zadań audytowych oraz ocena zastosowanych rozwiązań z treścią wydanych rekomendacji
  • Opracowywanie rocznego planu audytu Agencji
  • Prowadzenie audytu we wszystkich obszarach działalności NAWA, sporządzanie raportów pokontrolnych i dokumentacji audytowej, monitorowanie i ocena realizacji zaleceń poaudytowych
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie audytu wewnętrznego

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Spełnia wymogi określone w art. 286 Ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1270 z późn. zm.)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomiczne, prawnicze lub techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarach związanych z audytem
  • Znajomość regulacji i dobrych praktyk w zakresie działalności audytu wewnętrznego, w tym w szczególności Międzynarodowych Standardów Praktyki Zawodowej Audytu Wewnętrznego
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zdolności analityczne, umiejętności pracy zespołowej, dokładność i rzetelność
  • Zdolności interpersonalne umożliwiające efektywną współpracę z pracownikami na różnych stanowiskach pozyskanie niezbędnych i obiektywnych informacji oraz wytworzenie i utrzymanie dobrych relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność syntezy i formułowania wniosków, w szczególności w formie pisemnej
  • Umiejętność formułowania i tworzenia sprawozdań i prezentacji biznesowych
  • Dobra znajomość programów Pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-tą pensję;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA