Starszy/Główny Specjalista w Biurze Komunikacji i Promocji (nr ref. 4/BKP/2023) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 16.11.2023r.,

Data rozstrzygnięcia: 30.11.2023r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Prowadzenie stron internetowych i mediów społecznościowych Agencji, w tym w szczególności: kanałów NAWA na Facebooku i Twitterze, kanałów kampanii „Ready, Study, Go! Poland” oraz polsko- i anglojęzycznej strony: www.nawa.gov.pl,
  • Inicjowanie produkcji materiałów filmowych Agencji o charakterze promocyjnym, w tym wywiady z alumnami, relacje filmowe z wydarzeń organizowanych przez Agencję itp.
  • Prowadzenie działań z zakresu promocji i komunikacji programów i Agencji;