Starszy/Główny Specjalista w Biurze Organizacyjnym (Nr ref. 2/BOA/2023) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 2023-09-25

Data rozstrzygnięcia: 2023-09-30

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Gotowość podjęcia pracy: październik 2023

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

    • pozyskiwanie, analiza i opracowywanie danych liczbowych na potrzeby planistyczne i sprawozdawcze Agencji;
    • przygotowywanie, we współpracy z pozostałymi komórkami organizacyjnymi, projektu rocznego planu działania oraz sprawozdań Agencji;
    • przygotowywanie, we współpracy z pozostałymi komórkami organizacyjnymi, sprawozdań kwartalnych i rocznych oraz wskaźników wymaganych przez dyrekcję oraz organy nadzorcze;
    • opracowywanie procesów wewnętrznych w zakresie biura oraz Agencji;
    • udział w zespołach roboczych związanych z usprawnianiem narzędzi pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

    • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich (najlepiej w zakresie socjologii, administracji publicznej lub innych związanych z opracowywaniem danych) ;
    • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w administracji publicznej, najlepiej w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką;
    • min. 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z analizą i opracowywaniem danych liczbowych;
    • doskonałe umiejętności w zakresie myślenia analitycznego;
    • doskonała znajomość programu MS Excel (poziom zaawansowany) oraz MS Word;
    • umiejętność tworzenia tekstów o charakterze planistycznym i sprawozdawczym;
    • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywności, samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych;
    • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji;
    • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy;
    • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (min. B2);
    • szybkie przyswajanie wiedzy i umiejętności.

Dodatkowym atutem będą:

    • doświadczenie i znajomość organizacji kontroli zarządczej w jednostkach administracji publicznej;
    • doświadczenie w tworzeniu i opisywaniu procesów zarządczych;
    • znajomość Ustawy o zamówieniach publicznych w szczególności przeprowadzanie zapytań ofertowych/rozeznania rynku, przygotowywanie dokumentacji merytorycznej do przetargów;
    • znajomość systemów: EZD, enova360, programs.nawa.gov.pl;

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia, kursy językowe);
  • prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA