Nabór osób na stanowisko starszego specjalisty ds. komunikacji zewnętrznej w pionie komunikacji i promocji (Nr ref. PKP/5/2018) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 07.10.2018

Data rozstrzygnięcia: 26.10.2018

Wymiar etatu: ¾

Rodzaj umowy: na zastępstwo

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Gotowość podjęcia pracy: od zaraz

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • tworzenie planu komunikacji zewnętrznej i promocji działań NAWA oraz polskich uczelni i jednostek naukowych
  • udział w międzynarodowych targach i konferencjach oraz innych imprezach promujących naukę i szkolnictwo wyższe
  • organizacja i koordynacja udziału NAWA oraz polskich uczelni w międzynarodowych targach i konferencjach oraz innych imprezach promujących naukę i szkolnictwo wyższe
  • organizowanie konferencji i wydarzeń promocyjnych dot. szkolnictwa wyższego, nauki
  • tworzenie tekstów na potrzeby druków informacyjnych oraz strony internetowej i mediów społecznościowych NAWA

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych lub społecznych
  • udokumentowane doświadczenie dziennikarskie – tworzenie tekstów, prowadzenie wywiadów, doświadczenie z mediami elektronicznymi i radiowymi
  • minimum roczne doświadczenie w koordynowaniu i tworzeniu portalu internetowego lub profilu mediów społecznościowych w dziedzinie współpracy międzynarodowej, popularyzacji nauki lub wyników badań naukowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, kreatywność
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych
  • umiejętność pracy samodzielnej pod presją czasu

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB