Starszy/Główny Specjalista w Biurze Finansowo-Księgowym - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 14.07.2024

Data rozstrzygnięcia: 30.07.2024

Wymiar etatu: 1

Umowa:  o pracę

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy w zespole księgowości:

  • Ewidencja dokumentów w systemie finansowo - księgowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Bieżąca analiza i kontrola zapisów księgowych,
  • Obsługa bieżąca bankowości elektronicznej,
  • Sporządzanie sprawozdawczości finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie (sprawozdanie RB-N, RB-Z, budżet zadaniowy),
  • Współuczestnictwo w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • Wsparcie Dyrektora Biura w tworzeniu i monitorowaniu planu finansowego,
  • Wsparcie Dyrektora Biura w monitorowaniu budżetów poszczególnych biur,
  • Sporządzanie analiz ekonomiczno-finansowych, raportów i zestawień,
  • Przygotowanie dokumentów do archiwizacji,
  • Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem zespołu księgowości.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne (finanse, rachunkowość),
  • minimum pięć lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość ustaw: o rachunkowości, finansach publicznych, oraz przepisów wykonawczych,
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera (Excel, Word),
  • znajomość systemu Trezor,
  • znajomość rozliczania dotacji celowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • samodzielności, odpowiedzialności oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej.

Dodatkowym atutem będą:

  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych,
  • doświadczenie w pracy w systemie ENOVA,
  • doświadczenie w obsłudze projektów unijnych jako dodatkowych atut.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, 13-ta pensja;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA