Dyrektor Biura Współpracy (nr ref. BDA/8/2021) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 25.11.2021      Data rozstrzygnięcia 30.11.2021

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Gotowość podjęcia pracy: 03.01.2022

Obowiązki:

kierowanie biurem współpracy zajmującym się m.in. koordynowaniem i rozwojem sieci EURAXESS; prowadzeniem działań wynikających z umów bilateralnych i  wielostronnych,  prowadzeniem współpracy ze stałymi partnerami Agencji oraz prowadzeniem programów NAWA w tym:

  • zarządzanie pracą biura;
  • nadzór nad zespołem ds. umów;
  • nadzór nad prawidłową realizacją projektów wraz z wsparciem konsultacyjnym koordynatorów projektów;
  • współpraca z partnerami i instytucjami krajowymi i zagranicznymi (m.in. ministerstwa, instytucje sektora badawczo-rozwojowego, Komisja Europejska);
  • współpraca z partnerami i instytucjami krajowymi i zagranicznymi w ramach działalności biura;
  • rozwijanie sieci Euraxess
  • reprezentowanie biura oraz Agencji na krajowych i zagranicznych konferencjach, szkoleniach i spotkaniach;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum C1;
  • znajomość programów Unii Europejskiej w zakresie badań i innowacji;
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w administracji publicznej.
  • znajomość polskiego i europejskiego prawa w zakresie mobilności międzynarodowej naukowców;
  • doświadczenie w doradztwie związanym z przyjmowaniem zagranicznych naukowców
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • doświadczenie w pracach krajowych i europejskich grup doradczych;
  • doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń w zakresie przygotowywania projektów;
  • doświadczenie w realizacji projektów i zarządzaniu nimi, zwłaszcza w zakresie projektów finansowanych przez Komisję Europejską;
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze sieci Euraxess.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, szkolenia,
  • wspierającą atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB