Główny Specjalista ds. projektów w Biurze Programów dla Instytucji (nr ref. 1/BPI/2023) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 2023-02-13

Data rozstrzygnięcia: 2023-02-28

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa na zastępstwo

Gotowość podjęcia pracy: kwiecień 2023

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjna programów zarządzanych przez Agencję, w tym finansowanych ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), w szczególności:
  • opracowywanie formularzy, dokumentacji i procedur do programów,
  • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca
    z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania,
  • monitorowanie przebiegu realizacji umów podpisywanych przez Agencję
    z grantobiorcami, w tym weryfikacja dokumentacji zgłoszeniowej uczestników projektów, monitorowanie postępu rzeczowego i finansowego projektu,
  • rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów,
  • obsługa procesu raportowania i współpracy z Instytucją Pośredniczącą PO WER,
  • współpraca z pracownikami innych jednostek organizacyjnych Agencji oraz kadrą kierowniczą w zakresie tworzenia sprawozdań, statystyk, zestawień i innych dokumentów wewnętrznych,
  • udział w spotkaniach krajowych i zagranicznych, w tym z przedstawicielami Instytucji Nadzorujących Agencję, beneficjentami i organizacjami pokrewnymi oraz współudział w kontrolach realizowanych projektów,
  • organizacja spotkań konsultacyjnych, posiedzeń Zespołów Oceniających i webinariów,
  • wprowadzanie danych do systemu SL2014, SOWA,
  • współpraca przy promocji programów i upowszechnianiu rezultatów programów,
  • obsługa baz danych, obiegu dokumentów i płatności,
  • sporządzanie planów i raportów merytorycznych z realizowanych programów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich,
  • minimum trzyletnie doświadczenie administracyjno-organizacyjne w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy przy kontraktowaniu, wdrażaniu lub rozliczaniu projektów finansowanych ze środków europejskich w ramach Programu PO WER,
  • biegła znajomość języka polskiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • wiedza ogólna dotycząca znajomości profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność i dyscyplina
    w przestrzeganiu terminów i procedur,
  • umiejętność pracy zespołowej, skuteczna komunikacja,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • doświadczenie w obsłudze baz danych i programów MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • otwartość i chęć dzielenia się wiedzą w zakresie realizacji celów i kierunków działań Agencji oraz rozwijania programów NAWA w procesie umiędzynarodowienia,
  • znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz
o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez NAWA. Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA."

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA."

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.