Informatyk w Biurze Administrowania Systemami IT (2/BIT/2023) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 15.03.2023

Data rozstrzygnięcia: 20.03.2023

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Kogo szukamy?

Szukamy osoby na stanowisko wsparcia pracowników NAWA w rozwiązywaniu problemów informatycznych – helpdesk IT.

Twoje zadania

  • wsparcie techniczne użytkowników NAWA, w ramach pierwszej linii wsparcia – helpdesk;
  • instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania systemowego zgodnie z wewnętrznymi procedurami BIT
  • zarządzanie sprzętem IT zgodnie z zaleceniami producentów oraz wewnętrznymi procedurami BIT;
  • naprawa/kierowanie do naprawy sprzętu IT, w tym urządzeń peryferyjnych
  • nadzorowanie i rozliczanie usługi najmu urządzeń drukujących, dzierżawionych przez NAWA;

Nasze oczekiwania:

  • proaktywna postawa i nieustająca chęć podnoszenia kwalifikacji;
  • wiedza na temat architektury i specyfiki działania współczesnych systemów operacyjnych komputerów i serwerów, w tym Microsoft Windows AD;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • kompetencje interpersonalne: komunikatywność, empatia
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej;

Mile widziane:

  • ukończone lub rozpoczęte studia wyższe na kierunku informatycznym;
  • znajomość narzędzia nVision;
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku;

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA