Nabór osoby na stanowisko grafika w pionie komunikacji i promocji (Nr ref. PKP/3/2018) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń 11.03.2018r., data rozstrzygnięcia 21.03.2018r

Wymiar etatu: 3/4

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40, (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Obowiązki:

  • tworzenie materiałów graficznych na potrzeby promocyjno-informacyjnej obecności NAWA i realizowanych przez NAWA działań w tym: stoisk wystawienniczych, gadżetów,
  • skład publikacji, wydawnictw i newsletterów elektronicznych,
  • kreatywne wsparcie koordynacji portfela marek, spójności wizualnej (NAWA i Rady, Study, Go! Poland),
  • realizacja projektów graficznych przy wykorzystaniu szablonów (m.in. stron www, infografik, innych plików drukarskich),
  • przygotowywanie dedykowanych grafik dla komunikacji marek w SOCIAL MEDIA i Internecie,
  • obróbka cyfrowa zdjęć (na potrzeby Internetu i do druku).

Oczekiwania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym udokumentowane dorobkiem,
  • dobrze rozwinięte umiejętności graficzne m.in. znajomość kompozycji, typografii w drukach i Internecie,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie tworzenia ilustracji, plakatów
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych pakietu Adobe CS6 (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym zaawansowanych możliwości programów PowerPoint i Word) oraz programu CorelDRAW
  • doświadczenie w DTP (w m.in. tym doświadczenie w przygotowaniu plików do druku),
  • wysokie poczucie estetyki, kreatywność i samodzielność działania,
  • znajomość trendów w projektowaniu graficznym,
  • wysoki poziom kreatywności i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • pracę w prestiżowej instytucji realizującej istotne cele społeczne,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • CV w języku polskim wraz z numerem referencyjnym
  • portfolio zrealizowanych projektów
  • skan rekomendacji współpracy od co najmniej jednej instytucji publicznej

W temacie wiadomości mailowej prosimy o wpisanie numeru referencyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie przy
ul. Polna 40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.