Nabór na stanowisko głównego specjalisty ds. controllingu w pionie finansowo-księgowym (Nr ref. PFK/4/2018) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 2018-06-03

Data rozstrzygnięcia: 2018-06-15

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Pona 40

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • analiza kosztów poszczególnych zespołów w odniesieniu do budżetu
  • udział w procesie sporządzania budżetów, monitorowania, wykonania oraz prognoz finansowych
  • przygotowywanie raportów operacyjno-finansowych i analiza danych finansowych
  • monitorowanie realizacji celów budżetowych
  • udział w projektach międzyzespołowych
  • uczestnictwo w procesie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
  • przygotowywanie oraz aktualizacja procedur
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolnymi i firmami audytorskimi w zakresie udzielania informacji i raportowania oraz wdrażania zaleceń pokontrolnych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia, jednolitych studiów magisterskich lub inny równorzędny (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse publiczne, ekonomia, administracja)
  • minimum 4 letniego doświadczenia zawodowego
  • minimum 2 letniego doświadczenia w pracy w obszarze finansów
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office szczególnie programu MS Excel (tabele przestawne, zaawansowane formuły)
  • wysokiego poziomu zdolności analitycznych oraz umiejętności organizacji pracy własnej
  • doświadczenia w pracy zespołowej i projektowej
  • dyspozycyjność na okoliczność 1-2 dniowych wyjazdów służbowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • znajomość systemu ENOVA
  • samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu procedur administracyjnych
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce

 Dodatkowym atutem będą:

  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności i finansowania instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce
  • doświadczenie w pracy projektowej, szczególnie w obszarze realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej (EFS)

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB