Nabór na stanowisko głównego specjalisty ds. kadr i płac w pionie finansowo-księgowym (Nr ref. PFK/1/2017) - NAWA

Nabór na stanowisko  głównego specjalisty ds. kadr i płac w pionie finansowo-księgowym (Nr ref. PFK/1/2017)

data przyjmowania zgłoszeń: 29.11.2017r., data rozstrzygnięcia: 10.01.2018r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • sporządzanie listy płac oraz list wypłat innych świadczeń przyznanych pracownikowi;
  • prowadzenie ewidencji absencji chorobowej;
  • prowadzenie akt osobowych pracowników;
  • naliczanie i gospodarowanie środkami zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym obsługę socjalną pracowników Agencji;
  • sporządzanie zaświadczeń dotyczących zatrudnienia i wynagrodzenia pracowników;
  • rozliczanie pakietów zdrowotnych i rekreacyjnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń;
  • sporządzenie dokumentacji rozliczeniowej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędów Skarbowych i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych;
  • sporządzanie rocznych informacji podatkowych;
  • sporządzanie raportów i zestawień w zależności od wymogów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • prowadzenie korespondencji z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, urzędami skarbowymi, komornikami i innymi instytucjami związanymi z zatrudnionymi pracownikami;
  • prowadzenie rejestru i wystawianie umów cywilnoprawnych z osobami fizycznymi oraz wykonywanie wszystkich czynności związanych z ich rozliczeniem wobec ZUS i Urzędu Skarbowego;
  • przygotowywanie aktualizacji wewnętrznych procedur dotyczących kwestii kadrowo-płacowych;
  • współpraca z bezpośrednim przełożonym w zakresie projektowania i utrzymania systemów motywacji finansowej, ewidencji czasu pracy, planowania zatrudniania i etatyzacji;
  • archiwizacja dokumentacji zespołu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenia wyższego magisterskiego(preferowane kierunki: ZZL, finanse publiczne, ekonomia, administracja);
  • minimum 4 letniego doświadczenia zawodowego (mile widziane w sektorze publicznym);
  • minimum rocznego doświadczenia na samodzielnych stanowiskach ds. kadr/płac;
  • doświadczenia w obsłudze programów kadrowo-płacowych;
  • eksperckiej praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • wiedzy o systemach wynagrodzeń i doświadczenia w projektowaniu rozwiązań z zakresu motywacji finansowej;
  • podstawowej wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office szczególnie programu MS Excel;
  • wysokiego poziomu zdolności analitycznych oraz umiejętności organizacji pracy własnej;
  • łatwości w nawiązywania kontaktów;
  • samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu procedur administracyjnych.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość modułu kadrowo-płacowego w systemie ENOVA
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności i finansowania instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce
  • doświadczenie w ewidencji kadrowej projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej (EFS) będzie dodatkowym atutem

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie przy
ul. Ogrodowej 28/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.