Nabór na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Ochrony Danych, Informacji Niejawnych oraz Spraw Obronnych (Nr. Ref. BRP/01/2021) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 2021-03-14

Data rozstrzygnięcia: 2021-03-26

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych, pełnomocnika do spraw ochrony informacji niejawnych oraz spraw obronnych i kryzysowych, w tym:

  • sprawdzanie zgodności przetwarzania danych osobowych, realizacji zadań związanych z bezpieczeństwem informacji oraz sprawami obronnymi i kryzysowymi z właściwymi przepisami oraz opracowywanie w tym zakresie regularnych sprawozdań,
  • opracowanie i aktualizowanie dokumentacji z zakresu danych osobowych, informacji niejawnych, spraw obronnych i kryzysowych,
  • bieżące wsparcie w zakresie ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz spraw obronnych i kryzysowych pracowników i osób współpracujących,
  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej w zakresie ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz spraw obronnych i kryzysowych,
  • kontakt z innymi podmiotami właściwymi w zakresie ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz spraw obronnych i kryzysowych,
  • uczestnictwo w kontrolach oraz innych postępowaniach dotyczących ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz spraw obronnych i kryzysowych,
  • przyjmowanie i reagowanie na zgłoszenia dotyczące naruszenia w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz spraw obronnych i kryzysowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów wyższych – preferowane kierunki: prawo, administracja, bezpieczeństwo narodowe,
  • udokumentowane, minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku/stanowiskach obejmujących swoim zakresem:  - pełnienie funkcji inspektora ochrony danych,                                                                                                                                                - pełnienie funkcji pełnomocnika do spraw ochrony informacji niejawnych;                                                                                            - wykonywanie czynności związanych ze sprawami obronnymi i kryzysowymi;
  • znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz zadań obronnych i kryzysowych,
  • udokumentowane doświadczenie w realizacji audytów ochrony danych osobowych,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji,
  • poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez ABW albo SKW – poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "poufne",
  • zaświadczenie o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych przeprowadzonym przez ABW albo SKW,
  • dokument potwierdzający uprawnienia do pełnienia funkcji inspektora bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych, odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim,
  • obywatelstwo polskie.

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • kontakt z przedstawicielami środowiska akademickiego;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia, kursy językowe);
  • prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

  •  w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB

obie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.