Nabór na stanowisko Starszego Specjalisty ds. projektów w Biurze Programów dla Instytucji (Nr ref. BPI/1/2021) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń do 14.02.2021r.

Data rozstrzygnięcia 26.02.2021r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę – na zastępstwo

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjna programów zarządzanych przez Agencję  finansowanych ze środków krajowych i europejskich, w szczególności:
    • opracowywanie formularzy, dokumentacji i procedur do programów;
    • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania, raportowania;
    • monitorowanie przebiegu realizacji umów podpisywanych przez Agencję z grantobiorcami;
    • doradztwo i szkolenia dla beneficjentów;
    • rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów;
  • organizacja i prowadzenie spotkań i szkoleń związanych z promowaniem oferty i zasadami programów oraz upowszechnianiem rezultatów programów;
  • współpraca przy promocji programów i upowszechnianiu rezultatów programów;
  • obsługa baz danych;
  • sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów;
  • wnioskowanie i proponowanie usprawnień w działaniu Agencji w zakresie programów dla instytucji;
  • wnioskowanie i opracowywanie merytoryczne nowych programów dla instytucji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich;
  • minimum trzyletnie doświadczenie administracyjno–organizacyjne w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką;
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (min. B2);
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywność, samodzielność i dyscyplina w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych;
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych;
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji;
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych;
  • umiejętność pracy samodzielnej pod presją czasu.

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • kontakt z przedstawicielami środowiska akademickiego;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia, kursy językowe);
  • wspierającą atmosferę pracy;
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko, numer referencyjny ogłoszenia i oczekiwania finansowe.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA: https://nawa.gov.pl/images/PO-WER/Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf

oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji