Nabór na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi techniczno-administracyjnej (Nr ref. PAO/1/2018) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 27.03.2018r., data rozstrzygnięcia: 11.04.2018r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 0,5

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Gotowość podjęcia pracy: maj 2018

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wsparcie techniczne i logistyczne w obsłudze konferencji i innych wydarzeń organizowanych przez Agencję
  • wsparcie techniczne w procesie urządzania i adaptacji stanowisk pracy – przenoszenie i ustawianie mebli, urządzeń itp.
  • nadzór nad procesem napraw usterek oraz weryfikacja wykonania napraw (w tym samodzielne usuwanie bieżących drobnych usterek)
  • obsługa techniczna kasacji i utylizacji sprzętu biurowego wycofanego z użytku

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • zdolność pracy i samodzielnego podejmowania decyzji przy ograniczonym wsparciu

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie we wsparciu systemów IT

W temacie wiadomości mailowej prosimy o wpisanie numeru referencyjnego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej z siedzibą w Warszawie przy
ul. Polna 40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.