Nabór na stanowisko Młodszego Specjalisty/Specjalisty lub Informatyka w Zespole Rozwoju Oprogramowania w Biurze Informatyki i Administracji (Nr ref. BIA/3/2021) - NAWA

pasek

data przyjmowania zgłoszeń 31.01.2021 r., data rozstrzygnięcia 06.02.2021 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu systemu IT zarówno dla potrzeb wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • formułowanie wymagań funkcjonalnych, niefunkcjonalnych oraz kryteriów akceptacji
  • współudział w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • wsparcie podczas wdrożeń oprogramowania oraz współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów i zgłaszania błędów
  • koordynacja i przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych systemu
  • analiza zgłaszanych błędów wykrytych podczas testów funkcjonalnych i ich raportowanie
  • administracja systemem (nadawanie uprawnień, konfiguracja systemu, wsparcie techniczne dla pracowników)
  • wsparcie techniczne dla wnioskodawców i pracowników, w tym organizacja szkoleń

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • chęć do nauki i rozwoju w kierunku
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • kreatywność i zdolności szukania nowych rozwiązań
  • zdolności analityczne
  • dobra znajomość MS EXCEL
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence (lub podobnych)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza na temat architektury systemów komputerowych
  • znajomość notyfikacji UML/BPMN
  • studia wyższe (również w trakcie) o kierunkach ścisłych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB