Nabór osób na stanowisko Starszego Specjalisty w Biurze Programów dla Studentów (Nr ref. BPS/1/2021) - NAWA

pasek

Data przyjmowania zgłoszeń: do 07.03.2021 r.

Data rozstrzygnięcia: 21.03.2021 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Gotowość podjęcia pracy: od zaraz

Najważniejsze zadania na stanowisku Starszego Specjalisty:

Obsługa administracyjno-finansowa studenckich programów stypendialnych Agencji, w  szczególności:

  • prowadzenie dokumentacji projektu;
  • prezentowanie merytorycznych założeń programu stypendialnego (np. w formie przygotowania, wygłaszania prezentacji) w trakcie zewnętrznych spotkań Agencji, jak konferencje, targi i innych przedsięwzięć promujących szkolnictwo wyższe i ofertę stypendialną Agencji;
  • bieżąca komunikacja z uczestnikami programu stypendialnego oraz uczelniami ich goszczącymi;
  • ocena merytoryczna raportów z realizacji toku studiów w ramach projektu;
  • organizacja spotkań stypendystów.

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • doświadczenie w obsłudze studentów, programów mobilności studenckiej lub pracy w administracji;
  • doświadczenie we wdrażaniu, obsłudze i rozliczaniu programów EU, finansowanych ze środków finansowych PO WER;
  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych lub społecznych;
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce;
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (min. poziom B2);
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie minimum średniozaawansowanym;
  • dyspozycyjność do uczestnictwa w sporadycznych wyjazdach służbowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w systemie EZD lub ENOVA;
  • doświadczenie w obsłudze cudzoziemców;
  • znajomość innych języków obcych.

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • kontakt z przedstawicielami środowiska akademickiego;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia, kursy językowe);
  • wspierającą atmosferę pracy;
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko, numer referencyjny ogłoszenia i oczekiwania finansowe.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA: https://nawa.gov.pl/images/PO-WER/Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf

oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez NAWA. Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA."

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

"Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA."

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.